Piston/Sukhoi

Zavírací nože, zavíráky
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Nemáme :))
Screenshot_2016-01-08-21-18-54.jpg

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

8-} 8-} 8-}
Asi se budu zas muset stavit na návštěvu, tenhle kousek mě hodně zajímá naživo :-) Přinesu Asymmetrica ;-)

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Weiny píše:Nemáme :))
Ty hade =))

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

:)) :-bd

Já ho vlastně ani nechtěl - ale jednak jsem na něj občas čučel (proti tomu jsem varoval v předchozím příspěvku 8-} ), jednak jsi po něm stále toužil (a byl tedy na seznamu), ale hlavně, byl jsem nucen dokončit rest mého oblíbeného prodejce K.Johna.
Poslal mi satinovský Seashell s jinými drážkami na čepeli, s klasickými, přitom já objednal ty ledokolí :-s
Totéž udělal Ben z Dicorie jednomu klukovi asi před měsícem, ten mu za to poničil feedback jednou hvězdou a kopou nadávek. No Ben je docela arogantní, se nedivím, že to tak dopadlo...
Kevin mi nabízel s hromadou plačících smailíků (a omluvami, že to prostě popletl) vrácení 20USD, no mě se zrodil v hlavě ďábelský plán, chtít po něm za jeho mistake Pistona za kilo :ymsmug:
Čemuž kývl, i když skučel, že jde do mínusu, až mi ho bylo líto #:-s

Líbí se mi, jak jsme ho tu s McBarbarem pohaněli, aby nás zbytečně nelákal, no a to předsevzetí nám vydrželo něco přes dva týdny, čekal jsem to aspoň 2 měsíce ;))

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

NÁVRH

Příspěvek od G36 »

Ale keby sa ti nepáčil alebo nevyhovoval tak sa ho rád ujmem! ;)
Daj vedieť keď dorazí :-bd

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Mně to předsevzetí vydrželo, a pořád mě neláká si ho koupit :-P Ale podíval bych se na něj celkom rád, tohle bude moc fajnová hračka.
Jinak koukám že dáváš Kevinovi pěkně do těla, aby nezavřel krám - to by byla škoda! :))

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Tak je zde, a jsem nadšen. Poslední dobou se hodně obávám prvního dojmu z dalšího nože, protože hlavní skvosty už jsou doma a nové jsou tudíž často spíše zklamání, no tentokrát to naštěstí vyšlo :-bd Ten nůž je krasavec, gentleman a komu jsem ho ukázal, byl unešen, i když je na první pohled možná trochu hubený ;))
Děkuji Martinovi, že mě nahlodal, děkuji Kevinovi, že si naběhl se špatnou verzí Seashellu a omluvil se cenou 100USD za tohoto štíhlého elegána, kterého tímto s radostí zařazuji do své "Autosalonové garáže" :))

Pár věcí dodám - po vybalení se kousal framelock o patu nože, což nesnáším, a šel docela ztuha otevřít. Po rozebrání jsem zjistil, že abych zmenšil přítlak detent-ballu, musel bych odlepit karbonovou inlay, což jsem si netroufl. Tak jsem aspoň malinko srazil hranu kalené vložky, no a tento už se nekouše. Co jediné malinko kazí dojem, je o trochu větší přítlak na plovoucí flipper, kterým se vlastně čepel vytláčí ze své parkovací polohy. U jiných nožů stačí zabrat méně. No kuličku se mi nějak zbrušovat nechce, na přítlak si zvyknu, je to prostě koncepcí a zase po otevření nože doletí do cíle vždy, flipper zmizí a neruší ty krásné linky (tolik žádané stíhačky) :ymsmug:
Sukhoi Piston 1.JPG
Sukhoi Piston 3.JPG

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Congratulations :-bd :D :p
Ja sa už teším na svoj ;)
Samozrejme som neodolal a podarilo sa mi ho vyhandlovať za 105.- :ymdevil:

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Já věděl, že to nevydržíš ;)
No z nás si ho tu zasloužíš nejvíc..
Ale dáváme jim chudákům pokouřit, co se slev týče :p
Jen dumám, že už pro Tebe na něm není nic na tuning, protože mi připadá, jakoby právě vyšel z Tvé dílny, kluci si s ním neskutečně vyhráli :ymapplause:
Karbon nakonec musel dolů (drželo ho něco jako chemoprén), neboť žena rozhodla - ani náhodou ho neotevřela [-(
Pak už bylo hračkou najít přesnou polohu (to jsou fakt desetiny mm), aby flipoval jak má a teď už k němu nemám výhradu žádnou B-)

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Weiny píše:... pro Tebe na něm není nic na tuning...
Ale je-napríklad ten flipper :p

Odpovědět