swiss z ciny

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
palozbb
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2018, 15:38
Kontaktovat uživatele:

swiss z ciny

Příspěvek od palozbb »

ahojte,zdravim vas.hladam nieco len tak do vrecka,ked sa pojde na zbieranie bylin,alebo nejaka ta spekacka,narezat atd,na take jemne nenarocne prace...padol mi do oka konkretne tento noz z ciny. https://www.ebay.com/itm/Wood-Folding-P ... Swo4pYZGvW
nikdy som z ciny neobjednaval,chcel by som poznat vas nazor na uvedeny kusok.vopred dakujem

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

swiss z ciny

Příspěvek od Weiny »

Ahojky. Já nevím, mě to za ty prachy už příliš smrdí nožem na jedno použití. Podobné multitooly stojí v kvalitě kolem 4 litrů, tohle bych asi fakt nechtěl :p
Ale klidně zkus, škrábnout s tím můžeš kdykoli, to je cena dnes několika piv :))

palozbb
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2018, 15:38
Kontaktovat uživatele:

swiss z ciny

Příspěvek od palozbb »

tiez si myslim ze kvalita asi nic moc...hadam si s tym neublizim :-D

Gabi
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2018, 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: swiss z ciny

Příspěvek od Gabi »

Ahoj, no ja by som ho nebral podľa mňa budeš ťažko sklamaný. Niekde na tube som videl amíka, ktorý podobného "švajčiara" poohýbal a poolamoval ručne. Ono to je lákavé mať tam toľko nástrojov, ale zohľadni si tam aj hmotnosť a nehovoriac o tom, že podľa mňa tie nástroje budú nepoužiteľné. Podľa mňa si zober buď pravý Victorinox s menej funkciami, aj keď dvojnáaobok ceny, alebo keď čínu tak Sanrenmu má tiež nejaký univerzál, tam už budeš mať aspoň záruku, že ťa to nenechá v štichu v najnevhodnejšej chvíli.

Odoslané z SM-G357FZ pomocou Tapatalku


palozbb
Příspěvky: 3
Registrován: 02 led 2018, 15:38
Kontaktovat uživatele:

swiss z ciny

Příspěvek od palozbb »

idem popozerat tu znacku noza...dakujem za tip

Odpovědět