Kershaw

Zavírací nože, zavíráky
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Kershaw

Příspěvek od Weiny »

Kershaw Ruby

Už poněkolikáté se setkávám s chválou Kershaw Ruby. I Admin po jeho klonu touží :-) Viděl jsem ho ve sbírkách "profíků originalistů", krásný nůž, nechceš o něm něco napsat? Vím jen, že je to limitovaná edice, o to víc se divím, že jich tolik mezi lidmi putuje.
Na ebay je nyní k mání za 700USD, skoro zadarmo ;)) http://www.ebay.com/itm/Rare-Limited-Ed ... 1531568137
Přílohy
Kershaw RUBY.jpg

obrbobr
Příspěvky: 13
Registrován: 10 bře 2015, 21:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od obrbobr »

Ke Kershaw Ruby Ti řeknu jen tohle:
Na tom noži je pěkný jen jeho chod. Zpracování je pro mě velké zklamání. Měl jsem v ruce 2 kousky a oba dva jsem vrátil.
První měl škrábance na povrchovce u pivotu, strhaný šrouby pivotu i standoffů, takže kdybys je náhodou chtěl povolit, tak je akorát strhneš :-\ Druhej měl nevycentrovanou čepel, ty šrouby samo taky. U tohodle nože se mi strašně líbil klip, ten je úžasnej.
Ale jinak tolik peněz za premiový nůž a takovou kvalitu - to prostě nedám.
Přílohy
můj první Ruby
můj první Ruby

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Aspoň u prémiového nože si mohli tu kvalitu pohlídat. Škrábanec bych pochopil, to se může při manipulaci stát, ale ty šroubky, to je teda síla :-s

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Kershaw Ruby

Příspěvek od Weiny »

Ještě furt po něm toužíš? Třeba bude klon lepší jak originál, nebylo by to poprvé \:D/

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Počkám si na model od Kevina, ten tomu vychytá mouchy a ještě přidá nějaké své vylepšení a bude to za třetinu :ymhug:

BTW ten dolar jede pořád nahoru... :-s

obrbobr
Příspěvky: 13
Registrován: 10 bře 2015, 21:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od obrbobr »

Myslíte, že udělaj klon? Moc klonů Kershaw jsem neviděl, no když se zamyslím, tak ani jeden :-?

Ten dolar, to je masakr pro nás co nakupujem v zahraničí, kam až to půjde?

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

No on taky žádný Kershaw nestál balík, tak se jim nevyplatilo dělat repliku, uvidíme ;)

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

obrbobr píše:Myslíte, že udělaj klon? Moc klonů Kershaw jsem neviděl, no když se zamyslím, tak ani jeden :-?
Tady jich je docela dost :) http://www.aliexpress.com/store/all-who ... 93191.html

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Kershaw Zing

Příspěvek od Weiny »

Musím upozornit Kershaw Zing, mám ho již delší dobu, pořídil jsem za 600kč použitý z fóra, víceméně na práci. Má luxusní rozměry (17,5cm) a váhu (95g) na nošení v kapse a díky asistovanému otvírání je to takový malý parádní boční vystřelováček, formou flipperu :-BD
Co mě překvapilo je zjištění, že ho na ali prodávají za 17 USD s tím, že je to ten samý origoš, co se ofiko vyváží ven, jen ho kvůli autorským právům nedávají v tradiční krabičce.
Proti mému má dle fotek jediný rozdíl - vedle nápisu China chybí materiál čepele, tedy 8Cr13MoV.
Tak jsem jej objednal kamarádovi na ryby a předpokládám, že bude zájem mnohem větší. Díky 3mm tloušťce ostří se s ním konečně i dobře krájí :ymsmug:
http://www.aliexpress.com/item/Kershaw- ... 57525.html
Přílohy
snap551.jpg
snap550.jpg

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Kershaw Freefall 3840

Příspěvek od Weiny »

Rozhodl jsem se, že se zaměřím na středně velké nože a každopádně s flipperem, protože to je nejlepší způsob otvírání nože na hraní, a o to mi u nich jde :ymsmug:
A z těch pracovních, víceméně pro přátele, mě konkrétně z Kershawů "za hubičku" trknul krom Zinga ještě Freefall s liner lockem (toho času za 15USD!), který je svou váhou 116g a délkou 19,3cm krásnou hračkou s možností tvrdé práce :-)
Nemluvě o velmi pěkné tanto čepeli a luxusním asistovaném otvírání :-bd
Škoda jen desingu té plastové (sklo-nylonové) střenky, ale zase je nezničitelná...

http://www.aliexpress.com/item/tactical ... 89427.html


Množství dalších videí a chvály na youtube na něj mluví za vše:
https://www.youtube.com/results?search_ ... rshaw+3840
Přílohy
snap297.jpg
snap298.jpg
snap299.jpg

Odpovědět