Alexey Konygin

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Asymmetric-nová fazeta

Příspěvek od G36 »

Brúsené z ruky na vodných kameňoch 1000/3000 + pasta.Je iná,či? :p
Je tam aj ten opieskovaný fliper :-bd
Přílohy
SAM_1285.JPG
SAM_1286.JPG
SAM_1290.JPG
SAM_1291.JPG
SAM_1294.JPG

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

:-bd

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Hezká fazetka, pěkná práce :-) No konečně kudla z kitáje, která ač velká, tak nemá čepel jak kopyto - tahle tloušťka je za mě na velkém noži optimální.
S opískovaným fliprem mi minutku trvalo, než mi došlo, co na tom je :-D To je parádní detail, celkom úžasný, že si dali tu práci navíc...ani bych tolik neřešil tu trakci, ale najednou to úplně jinak vypadá při zavřeném noži, který je jinak celý matný :-bd
Mno zkusím to nějak finančně vykutálet, nehodí se mi to, ale kdyby mi tento utekl, asi bych si nadával...pevný Asymm potřebuje brášku! :)

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Hehe, už se dá koupit za $135, a asi to nebude 11.11 sleva :-) To je výrazně milejší cenovka
http://www.aliexpress.com/item/VESPA-ve ... 89057.html

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

B E R :-bd

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Zabudol som-mal som ho rozobraný(farbím :D ) tak som zvážil čepeľ-má 54-55 g ;)
Celý nôž má 122g!!Tú váhu čepele oproti zbytku je pri flipnutí normálne "cítiť" :p

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

G36 píše:B E R :-bd
Ok, vzal jsem 8-} =p~ :D

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Nebudeš ľutovať :-bd

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Je doma! Nádhera, jedním slovem :-bd
Takhle zpracovaný nůž jsem ještě doma neměl, snad s vyjímkou jeho originálního pevného bráchy, či Kevinova Seashella. Všechno perfektně licuje, bezchybný výbrus dotenka, bez sebemenších stranových vůli či vůlí uzamčení. Precizní a pravidelné, až dekorativní stopy po obrábění na hlavním čepu a opravdu pěkný karbon, jako člověk najde na značkových nožích. Věřím že tohle je ze stejné dílny jako originál, podle toho jak to srovnávám s Asymmetric fixed.
Že jsem rypna, najdu jednu drobnost - čepel je pěkně zajištěná na retenční kuličce, nicméně framelock je dlouhý a štíhlý a tak to celé trochu pruží ve směru otevírání...viděl jsem to předem na nějaké videu na YT, ale popravdě, tohle je elegantní krájecí nůž, lehoučký a štíhlý...takže mi to nevadí. Rozhodně mu nemíním dávat nijak hrubě zabrat, na to je to příliš subtuilní konstrukce. Řekl bych, že to není takový univerzál, jako F95 Hati/Seashell, ale nikterak mi to nevadí ;)

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

G36: Jak tak koukám na tvé předchozí fotky Asymmetrica...taky ti přišel tak neskutečně tupý? :D Ten můj prostě neřeže, jakž takž rozpůlil sladkou papriku, ale papír spíš trhá, a o nějakém holení nemůže být řeč. Kdybych nebyl brus-fetišista B-) se sbírkou japonských kamenů, asi by mě to dost zklamalo (takhle se samozřejmě těším, až si na něm to žiletkové, zrcadlové ostří vyrobím).
Jinak podle značek vevnitř nože mám menší sériové číslo, 84 ;;) A nějak mi na čepel zapomněli vyleptat S35VN, takže krom toho sériového čísla zevnitř střenek je můj kousek úplně anonymní :D

Odpovědět