Shirogorov

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
klasik76
Příspěvky: 51
Registrován: 25 úno 2016, 21:17
Poděkoval: 20×
Má poděkování: 23×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klasik76 »

Za cca rok, čo objednávam nože z Číny si všímam neskutočné skvalitnenie produkcie.Toto isté bolo v segmente el cigariet. V cenovej hladine do cca 130€. najodfláknutejší nôž podľa kriteria opracovania mám z USA. V súčasnosti začína byť replika "...to je číňa" -pochvalou, nie dehonestáciou.

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

To je teda fakt zrcadlo :YMAPPLAUSE: Krása...

enuma
Příspěvky: 4
Registrován: 29 bře 2016, 14:05
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od enuma »

Právě mi přišel "poslední mohykán" z aliexpressu. Odlehčený green thorn hati v carbonu a titanu s D2 čepelí :ymhug: . Tak trochu jsem si jej vyškemral,oproti normálu má satin povrchovku čepele. Váha hezkých 114g :) .

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Gratuluju ;) Mimochodem dnes na Ali začala narozeninová akce, škoda že těch nožů už je tam pomálu.

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

enuma: Odkud jsi ho vyškemral? Já se po něm hodně díval a měl jsem za to, že v tomto provedení už ho Green thorn vůbec nedělá, jen S35VN verzi přes $100...

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

enuma píše:Právě mi přišel "poslední mohykán" z aliexpressu. Odlehčený green thorn hati v carbonu a titanu s D2 čepelí :ymhug: . Tak trochu jsem si jej vyškemral,oproti normálu má satin povrchovku čepele. Váha hezkých 114g :) .
Daj nejaké foto aj link!!! ;)

enuma
Příspěvky: 4
Registrován: 29 bře 2016, 14:05
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od enuma »

Obávám se, že nejsem příliš schopný fotograf a můj fotomobil mi v mé neschopnosti vhodně sekunduje :D . Fotky zkusím nějaké zítra, ideálně venku, teď by byla ze satinu jen rozmázlá šmouha :-bd . Jinak nůž mi šel měsíc, a za tu dobu stihli nůž vyřadit z nabídky a shop nejspíš i zavřít. Byl jsem tedy patřičně zvědav, co mi vlastně přijde. Je to tento shop . Už v době kdy jsem jej objednával měli dostupnou jen Dicoria neodlehčenou verzi, ale napsal jsem prodejci, že chci tu odlehčenou s dvojitou řadou kuliček ( :D ) a on mi napsal, že je jen v satinu. Což je menší zlo (menší než míň kuliček :)) ). Docela by mne zajímalo, co je tedy ta čepel zač, protože co si pamatuji, tak verze od Dicorie byla sice v satinu, ale bez drážek na palec a Green thorn zas jen ve stonewash. A tahle má satin a drážky :-?. Každopádně holí fest ;;)

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Vďaka :-bd
To bol dobrý shop-škoda ho :ymsmug: .Ale dá sa nájsť na DHčku :p

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

McBarbar píše:enuma: Odkud jsi ho vyškemral? Já se po něm hodně díval a měl jsem za to, že v tomto provedení už ho Green thorn vůbec nedělá, jen S35VN verzi přes $100...
Ak na ňu máš ešte chuť,tak prosím tady :D


Mám stýmto predajcom veľmi dobrú skúsenosť :-bd

enuma
Příspěvky: 4
Registrován: 29 bře 2016, 14:05
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od enuma »

Bezva, tak nakonec ne poslední mohykán :-bd . Moje první dojmy jsou, že je to dost dobrá kudla. Má v podstatě všechno, co požaduji od edc. Takže určitě doporučuji. Já čínský flipper vyhlížel už od uvedení klonu Spyderco-Southard, takže jsem vyčkával již tak dva roky :) .

Odpovědět