Shirogorov

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Aby toho nebylo málo, pohráli si s touto verzí i co se barevného anodizování týče, je libo modrou?
snap337.jpg
Nebo dokonce zlatou?
snap338.jpg
Jen jestli to už kluci nepřepískli ;))
Navíc se to strašně zapatlává, působí až kýčovitě a neklonuje originál, už si jen tvůrci hrají a všeho moc škodí [-(

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Ten modrý je docela pěkný, ale ten zlatý už je kýčovitý, to máš pravdu :)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Prodej

Příspěvek od Weiny »

Najde se vážný zájemce o tohohle krasavce? Foceno čerstvě po cestě do práce :D
Přílohy
Shirogorov před Barumem.JPG

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Už se na něj těším ;;)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Tak jaké jsou osobní dojmy z této krásné ruské kudly, z pera slavného čínského "dizajnéra", příteli? :D

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Jak se mi Shirogorov nijak zvlášť nelíbil, po jeho osahání musím říci, že je to velmi zajímavá kudla, která si vás během chvilky získá :) Čepel bude super řezivá a praktická, je to vlastně takový zavírací kuchyňák, cibuli určitě nakrájí nejlíp ze všech zavíráků co mám, a právě v té jednoduchosti je krása. Díky vyvážení mi pocitově připadá lehčí, než Umák, který má o 10g méně. Kevinovo zpracování střenek je dokonalé a ten stonewash je nádherný :-bd Z výroby ložiska trošku drhla, ale stačilo promáznout teflonovým mazáním a čepel chodí jedna radost. Mimochodem to otvírání je velmi návykové ;) Nůž je perfektně vycentrovaný a framelock zapadá cca na 45%. Satinový povrch čepele je z výroby na některých místech jakoby žíhaný, ale po vyleštění hadříkem to mizí. Nožík mi fakt sedl a hodlám ho chvíli nosit a používat, pak bych asi nechal udělat stonewash i na čepel, protože na satinu je znát každý otisk.
Přílohy
shirogorov01.JPG
shirogorov02.JPG

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Shirogorov F3 small version

Příspěvek od Weiny »

Tak jsem rád, že patříš do rodiny těch, co tomuto noži a jeho kouzlu podlehli :-bd
Mě dnes přijde ta dražší verze, jsem zvědav na dojmy.
No ještě předtím jsem narazil na unikát, čínani začali vyrábět vlastní zmenšenou verzi Shirogorova F3, kterou jsem na zkoušku prostě musel objednat ;)
19cm, 125g, liner lock, ložiska, drážkování na čepeli, no já zírám, a to vše za 28USD :ymhug:
Přílohy
snap347.jpg
snap349.jpg
snap350.jpg
snap351.jpg

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Custom F95 S35VN

Příspěvek od Weiny »

Nenápadně se tu objevil jeden tmavší kousek custom verze s modrými doplňky a S35VN ;)
Přílohy
snap352.jpg
snap353.jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Vypadá dobře a skladem jen 5 kousků, ale není to Kevin... :-?

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Jednak to není Kevin (ani Adai) a jednak ta modrá úprava klipu za 45USD určitě nestojí :|
Tento nůž jsem již měl i zaplacen za 93USD a obchod jsem zrušil. Tajně doufám, že tuto verzi si ještě na závěr vezme do rukou Kevin či opět Adai, protože vyrobit tyto střenky chce nejkvalitnější materiály a pečlivé zpracování, což je tady i dle feedbacku na hraně.
Začínám se pomalu těšit, až tahle divoká Shirogorovmánie pomalu utichne a "do frcu" půjdou i jiné nože. Roky mu trvalo, než se dostal do podvědomí nožomilů a teď je s ním svět (i naše šuplíky) tak zaplaven, že by to možná chtělo i malou brzdu :ymsmug:
Těmito vlnami úspěchu si prošly už spousty známých výrobců, otázkou je, kdy se trh přesytí..
Kevin s S35VN mi přišel, lítá jak splašený a jsem spokojen, jen se díky výbrusu střenka oproti Tvé stonewash verzi víc upatlává, o čepeli ani nemluvím :p

Odpovědět