Zero tolerance

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

McBarbar --> parádní recenze, klobouček ^:)^
Musel jsem dokonce zagooglit, abych vše posbíral :D
A to jsi popsal jeden, relativně laciný nůž, co potom zbytek Tvé sbírky ;)
Bylo by bezva, kdybys tu s námi zůstal a foukl do fóra nového větru, dochází nám trošku náboje a navíc se chci hlavně od celého toho "nožosmilstva" vzdálit do pozadí a předat prostor dalším, k čemuž mi připadáš jako ideální kandidát, seslán shůry O:-)
Prosím o další fundované postřehy, názory a rady, základ máme dobrý, jen kvalitních milovníků (nejen) klonů se nám nedostává :ymhug:

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Díky za pochvalu :)
Recenzi jsem měl v úmyslu držet krátkou, ale trochu jsem se v nadšení z nové kudly rozepsal. Jinak kdybych tohle poslal na Knife, tak mě tam vypískají za "oslavování fejků", a já se chtěl podělit o kvality nože jako takového...takže vlastně díky za prostor :D
Jinak v mé sbírce moc čínských nožů není, napodobeninu PM2 jsem ztratil a Konigynův Asymmetic je technicky vzato ruský, byť je vyrobený v čajně :D Ještě mám v plánu udělat si radost Shirem 95 od Kevina, neb mě hrozně nalákaly ty vaše, ale ty byste mohli zrecenzovat už i vy ;)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Víceméně proto tohle fórum tak nějak vzniklo, uznáváme originály ze všech důvodů, ale s radostí oslavujeme i podařené čínské klony :-bd
Není nad to pořídit něco vydařeného za babku, rozebrat, přizpůsobit a pak se o to podělit. Osobně jsem ve fázi, kdy si ani nic drahého pořídit nemohu, protože se z většiny věcí raduji především v poměru cena/výkon, neboť finančně pro mě jak se říká "dobře už bylo" :YMSIGH:
Proto jsem byl i v posledních příspěvcích mírně rozladěn z investice do F95-ky, ale proběhlý víkend a srovnávací test obou Shirogorovů co dosud mám mi v tom udělal jasno. Jen na samotnou recenzi už asi nemám sílu, popsáni byli docela dost všude kolem :)
A to že zatím nemáš moc čínských nožů je pro Tebe jen dobře, můžeš to napravit a podělit se zde s námi ;)
Mě šuplík přetéká a jestli si něco ještě dovolím, bude to další Kevinova verze Shira, která je doslova na spadnutí, dle prodejce kolem 10.6.2015...

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

ZT news

Příspěvek od Theraphosa »

Zero Tolerance chystá nějaké limitky, nějak se nemohu zbavit dojmu, že se inspirovali u Kevina Johna :p
Přílohy
zerotolerance.gif

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

PS: Přesunuto odsud: http://www.cinskenoze.cz/viewtopic.php? ... &start=100

Mno, to poslední foto (Hati?) je přesně to co jsem měl namysli, vypucovaný povrch se stonewashem jemným jak dětská krupička :D A ten ohlazený karbon kompozit vypadá taky luxusně, když se to udělá trochu 3D.
O klonu 801 uvazuju z důvodu bastlení, viděl jsme ho modře anodizovaný a pak přebroušený, takže barva zůstala jen v drážkách, a hrozně mu to sekne.
3949333b576bcb3ef190d8526fc23f85.jpg
Případně to ještě na závěr přetáhnout bronzovou (asi trochu míň než na foto)
10507878575_65d81104f8_b.jpg

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Průser je, že už ho nejspíš ve světlé verzi neseženeš. Mě se podařilo koupit jeden z posledních světlých kusů od jednoho prodejce s krásnou slevou. Měl u něj napsáno very very very Defect :))
Když jsem z něho svou translátovanou angličtinou loudil, v čem ten obří defect je, napsal, že se mu nelíbí otvírání a celkově chod nože. Tak jsem to riskl a objednal ho. Když přišel, šel opravdu ztuha otvírat, byla tam nakřivo vložená ocelová pojistka framelocku, stačilo ji upravit, nůž namazat, správně napružit, a šlape jako nový a už ho má spokojený kamarád ;)
Navíc jsem si z něj vyměnil horní střenku do mého a najednou ho mám nádherně vycentrovaný. Někdy se zadaří.

Ten prodejce (Not Good Man store :-J ) je zvláštní chlapík, měl by jít všem příkladem. Zdá se všechny nože testuje a pokouší se i opravit, a pokud nešlape jak má, prodává je pod cenou jakože s defektem, aby si zajistil co nejlepší feedback ^:)^
http://www.aliexpress.com/store/725357/ ... t&origin=y

Každopádně tento nůž luxusní hračka a přímo vybízí k úpravám, protože má parádní základ. Jen mít dobrého úpravce... Škoda že nemá zevnitř odlehčené střenky, vzhledem k jeho velikosti by mu neuškodila odtučňovací kůra :ymsmug:

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Dobrý prodejce, taky bych pořídil něco very very very defect :D Má i celotitanový Cannabis, ten je další z horkých favoritů - krásný kousek s dobrou konstrukcí.
Stříbrné 0801 pořád jsou, a objevují se i nové kousky http://www.aliexpress.com/item/2014-New ... 08369.html (má to trochu vypasenou fazetu, ale jinak vypadá dobře)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

ZT 0770

Příspěvek od Weiny »

A hele co tu máme, ZT 0770 za hubičku - 32USD za elmax? :))
Alu střenky (vypadají jako G10), 19.4cm, 108g, optimální EDC, to možná zkusím vzít pro přátele začínající nožomily ;) Pokud je to opravdu kombinace hliníku a Elmaxu, za ty prachy super...
http://www.aliexpress.com/store/product ... 91445.html
Přílohy
snap401.jpg
snap402.jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Za ty prachy super, jen škoda, že to není framelock ;)

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Další varianty, všechno S35VN ;)
Přílohy
zt0777_01.JPG
zt0777_02.JPG
zt0777_03.JPG

Odpovědět