Kevin John

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Umnumzaan replika

Příspěvek od Theraphosa »

Přesně, taky řeším detaily :D

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Velmi zajímavá rozborka "Daboii" ;)

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Kevin John STRIDER 7 Anniversary Edition replika

Příspěvek od Theraphosa »

Nový Strider od Kevina. Čepel ocel S35VN 9cm, střenky titan TC4. Váha 190g.
http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 97174.html
Přílohy
strider01.JPG
strider02.JPG

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Je pěkné, že dělají vlastní styly čepelí, tohle tanto se mi velice líbí. Střízlivě vzato, původní Microtech frézovaná čepel je tak trochu ...zasírací ;)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Kdyby ode mě někdo koupil tu mou klasickou verzi, asi bych šel do tanto čepele, nemohu si pomoct, ale ten nůž s ní má větší koule :))
Problém je s dolarem, já ji bral když stál kolem 20kč. Teď jsou všechny tyto drahé nože o to víc nedostupné. Další problém máme s adminem se současnou závislostí na otvírání ploutví, takže tento klenot zatím smutně sedí v rožku šuplíčku a čeká, až mě to přejde :D

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Ploutví = flipperem? Tak v tom jsem na tom stejně, SOCOM se mi moc líbí, ale abych ho chtěl vlastnit, asi by musel mít flipper :)) A popravdě mi taky víc sedí tanto, byť ten drop point bude použitelnější

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

S flipperem by byl lepší, ale i s kolíčkem čepel vystřeluje jedna báseň ;) Úžasná kudla, dokonale zpracovaná, ale mám jí pro potěchu oka a na hraní :) Jako EDC už je celkem velká a strašil bych normální lidi kolem sebe :D

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Daboia za polovičku

Příspěvek od Weiny »

Aneb opět je zde to samé co se Shirem, Čína kopíruje Čínu, Kevinův Venom 2 má svůj čerstvý klon :)
Poloviční cena (93USD), D2 čepel, parametry podobné, jsem zvědav na prodejnost ;) Tak nějak v tom nevidím smysl, kdo chtěl uctít Kevina, koupil originál...
Přílohy
snap389.jpg
snap390.jpg
snap391.jpg
snap392.jpg
snap393.jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Další verze Venomu, tentokrát čepel z 440C a s nižší cenou.
Přílohy
venom2.JPG

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Venom 2 440C K.J.

Příspěvek od Weiny »

Tak je doma, nešlo odolat ;)
Zvolil jsem verzi black stonewash, protože nejlépe korensponduje s barvou titanu a karbonu.
Nůž mě neskutečně mile překvapil. Je velmi precizně navrhnutý a vyrobený, Kevin se prostě předvedl a i když je to posbírané odevšad, koncepce čepu je originální, na žádném noži ji nemám a je to první nůž velikosti a tvaru Hinderera, který umí flipnout jen ploutví...
Jeho linie jsou dle mě ještě pěknější než Hindererovské (není tak prohlý), detailně zpracovaný karbon to dílo jen završuje, no a tritiové světýlka pak prosvítí přes celou místnost a z otvírání potmě mám malé vánoce :))
Působí správně drsňácky, až hranatě, ale na uhlazenost jsou tu jiné nože, neměnil bych na něm vůbec nic a je to kategorie sama pro sebe.
Cena je děs, ale je to pak vidět na každé součástce, a že jich je...
Fazeta je příjemně tenká, akorát zubatá 8-} Potřeboval jen vytřít ten šílený olej, kterým ložiska jen sprostě zalili a nechali bez vazelíny, po vlastním promázání a mírném oslabení tlaku framelocku se chová přesně tak jak má, detent ball je zde jak z učebnice, a zavírá se vlastní vahou :-bd
Jediné co bych asi vytknul je klip, na který naráží A.Svjatov ve svém videu. Už vím, proč ho nazval duráckij, není to kvůli tvaru, ten je dle mě dokonalý, ale kvůli nešikovné koncepci, jeho zobáček končí přesně v lomu "pružiny" framelocku a vytáhnout jej z kalhot je opravdu náročné, ještě že takhle nůž nenosím ;)
Více fotek ve sbírce.
Přílohy
Venom 2 Kevin 2..JPG

Odpovědět