Shirogorov

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Co k tomu dodat, já to G36 psal, neměl Ti ho pomluvit [-(
Já si tu karbonovou F3 už taky mockrát chtěl pořídit a jednou si ho koupím, ale až udělají novější verzi, tady ty s těmi válečky jsou staré zásoby, to se cpalo všude před rokem...
Na Konygina jsem zvědav, řešili jsme zde, krásný, byť na mě velký nůž (ale já nejsem Ty!):
Nesmíš být tak ovlivnitelný, prachy jsi měl spíš uložit a počkat, až Ti něco frnkne do nosu. Nejhorší je mít peníze a chtít je co nejdřív utratit, vždyť Ti putuje hromada laciných a ještě karbonový Hinderer...
Tyhle fóra s Tebou nemají manipulovat, mají Tě jen usměrnit a inspirovat. Jak jsem již psal, 5x čti a jednou (za měsíc) nakupuj :D
Ale už to nech tak, tahle dvojka v karbonu vypadá dost dobře, rád bych ji osahal. Třeba časem uděláme družbu a nože co nás zajímají si na týden pošleme na výměnu :ymapplause:

Kuliocko
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2015, 11:29
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Hati Carbon s35vn

Příspěvek od Kuliocko »

Chlapi mám takový blbý dotaz, jde někde sehnat tenhle Širo?
Přílohy
Hati Adai.jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »


Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Hati od Adai

Příspěvek od Weiny »

To je marné, udělali sérii, vyprodali a hotovo, šmitec. A nemusíš být smutný, bylo to předražené, já po této verzi taky prahnul.
No a nakonec jsem rád, že ji mám jen za 70USD. Pravda, nemá vzor Seashellu na titanu, ale G36 ji obarvil tak, že je nádherná a neměnil bych.

Co se Hatiny celkově týče, ta váha 115g a karbon jsou sice fajn, na nošení v kapse paráda, ale nože nenosím a na hraní u telky mi to přijde moc lehké, takové až nedůstojné, prostě pořádný (large) nůž má v ruce studit a vážit kolem těch 150g, jako většina Shiráků. Ale určitě se jí zbavovat nebudu :-)

Prodejce z 8.19 mi slíbil, že bude brzo v prodeji další Kevinova verze, konečně Ledokol (Icebreaker), tak se nechme překvapit. Ale verzi s karbonem už nechci, ohledí se, není nad nějakým vzorem ozdobený a příp. přibarvený titan :-bd

Kuliocko
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2015, 11:29
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuliocko »

Jo, já tu 115g Hatinu s D2 za 70USD mám taky a je to fakt parádní nůž na EDC, mě se karbon neokoukává, super se to drží :) a dvouřadé ložiska jsou fajn.
Jen jsem chtěl nějaký karbon s dobrou nerezovkou (S35VN).
No počkám si, z Číny pouštějí do světa čím dál lepší kousky, jako třeba Asymmetric, ale ten nevím jak bych brousil ??

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Kuliocko píše:Chlapi mám takový blbý dotaz, jde někde sehnat tenhle Širo?
http://www.aliexpress.com/item/ADAI-Shi ... 92250.html
Azda by si to nekúpil :-s
Ten stonewash na čepeli či čo to je,je vážne nepekný :-q
O cene nehovorím :((
Weiny,myslíš že nový Icebreaker bude mať aj origo "dvojitý" výbrus???
Skús sa kitajca spýtať ;)

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Kuliocko píše:Jo, já tu 115g Hatinu s D2 za 70USD mám taky a je to fakt parádní nůž na EDC, mě se karbon neokoukává, super se to drží :) a dvouřadé ložiska jsou fajn.
Jen jsem chtěl nějaký karbon s dobrou nerezovkou (S35VN).
No počkám si, z Číny pouštějí do světa čím dál lepší kousky, jako třeba Asymmetric, ale ten nevím jak bych brousil ??
Normálne :))
Fazeta nie je asymetric-ká :-bd
Přílohy
HTB12aUmJVXXXXbDXXXXq6xXFXXXN.jpg

Kuliocko
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2015, 11:29
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuliocko »

Ten stonewash je tam podle mě správný, spíše na té 115g je takový jemný stonewash až satin nebo blasted.Ne že by mi to vadilo.

Když ten Asymetric upneš do klemy tak musí přece být fazeta na každé straně jinak ne?Na jedné straně to má rovinu a na druhé šikminu.

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Ten rozdíl - vyosení - tam bude kolik, 1-2°? Stejně tak se blbě upínají nože s V výbrusek až do hřbetu...podle mě to nehrá roli :-) A možná že mírně asymetrická fazeta by ani tak nevadila, když už je i celý nůž ;)
Anebo můžeš brousit z ruky, jako já, a přestanou tě ty stupínky tak trápit :D

Kuliocko
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2015, 11:29
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuliocko »

V ruce taky brousím, ale po třetím-čtvrtém broušení už to vypadá podstatně hůře než na soupravě.
Ideální je to tak na kuchyňáky.

Odpovědět