Shirogorov

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

A u verze D2 zbývají 3 kousky. Jen se po nich zaprášilo :-s

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Jsem zvědav k čemu došlo, nevěřím, že by si dali práci udělat jen pár desítek kusů. I když u předešlé verze to bylo taky tak, do 14-ti dnů byly fuč, na druhou stranu to pak zvýší exklusivitu repliky. Uvidíme zda přijde ještě další vlna, tohle bylo nějak moc rychle odbyto.. Nebýt tohohle fóra, tak bychom ani neměli důkaz ;) A hlavně aby mi ho prodejce vůbec poslal, nějak s tím nespěchá :-\

Když Ti to nevyjde s Kevinovou verzí, pořád je tu spousta parádních laciných verzí. Já osobně bych se modráka nevzdal, navíc jej začali dělat i v odlehčené verzi (145g) s logem na čepeli
snap553.jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Někdy si s tím odesláním dávají načas :-s Taky si myslím, že nebudou dělat tak malé série, ale Shirogorov má těch modelů docela dost, tak mají jestě pořád co dělat :)

Dneska jsem rozebral, vyčistil a promazal Kevinova Umáka. Ať dělám, co dělám, tak ten chod nevyladím jako u těch kuličkových ložisek ani náhodou. Prostě ty ložiskový kudly posunuly laťku o parník dál...

Jo, ten modrej je parádní :-bd

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Shirogorov Hati ADAI sold out

Příspěvek od Weiny »

Pořád pasu po vrcholové verzi custom od Kevina a koukám jednu nádhernou dělalo na počátku tohoto roku ADAI za 180 USD ve verzi Hati.
130g, nádherný karbon, 3D úprava rukojeti, S35VN (na videu dokonce M390 jako u originálu), normálně se mi sbíhají sliny =p~
Podobným kouskem bych rád jednou svou sbírku tohoto nože zakončil, snad ještě něco bude... Mrzí mě, že jsem tohle propásl :-\
snap330.jpg
snap331.jpg
snap332.jpg
snap333.jpg
snap334.jpg
Ten na videu s M390 je z jiné série od ADAI, taktéž na přelomu roku:
snap334.jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Hmmm, tak tenhle je vymazlenej :YMAPPLAUSE: A i váha parádní, zřejmě díky karbonu. S těmi nápisy na čepeli Číňan nelže, stejný dotaz jsem zasílal na Socom, taky byly fotky bez nápisu a prodejce mi psal, že někdy to fotí ještě bez nich. Co nevidět mi dorazí Fallkniven F1, na fotkách na Ali je momentálně bez nápisu, tak uvidím jak to bude :-?

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Jestli jsem dobře rozuměl, tak si nechal udělat na repliku čepel z M390 ;)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

No jsem z toho jelen, dle mě na videu jen 40 minut brousí novou fazetu na M390 čepeli :-s Prd mu rozumím co v úvodu říká a komentáře pod videem jsem nepochopil #:-s
Přesně to čemu se chci vyhnut, brousit tyhle nože. I když nářadí má parádní.
Ale tahle verze Shirogorova je zrovna ta nejmíň zajímavá, možná i proto zrovna na ní své nádobíčko prezentuje ;)

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Je to tak. Podle diskuze pod videem mu udělal čepel z M390 ukrajinský nožíř. Tady jsou jeho další předělávky čínských replik ;)



Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Další F95-ka od Kevina

Příspěvek od Weiny »

Teda teď mě Kevin docela namíchnul, chrlí nové a nové verze skoro co 14 dní, jak má člověk vědět, co má v plánu a na co má čekat? Během pár dní je to vesměs vyprodané, zbydou oči pro pláč, no tentokrát mi zbyly z opačného důvodu, neb jsem chvíli nepočkal #-o
Snad nám to tady čtou a tahle další verze má nejen mnohem krásnější broušenou rukojeť, ale hlavně konečně udělali na čepeli ono drážkování, které jsem kousek výše zakroužkovával...
A to vše jsem zjistil pět minut poté, co mi přišlo info, že mám tu svou verzi v Praze na 120-tce :(
Přílohy
snap558.jpg
snap559.jpg
snap560.jpg
snap561.jpg
snap562.jpg
snap563.jpg

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Wild boar vrací úder, aneb Čína kopíruje Čínu :-)

Příspěvek od Weiny »

Aby se to dovršilo, pánové z Wild boaru udělali zároveň s Kevinem rovnou dvě laciné verze s oním drážkováním, a zrovna jedna je od té nové Kevinovy k nerozeznání :-s
Ani lvíčka tam nedali, snad ho dají ve finále aspoň na čepel...
Vážně pěkný klon, ten bych rád viděl na vlastní oči ;)
snap335.jpg
Druhá verze co i Kevin dělal, v karbonu, a já ji mám v modré:
snap336.jpg

Odpovědět