Shirogorov

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Adai Seashell M390

Příspěvek od Weiny »

My se toho Seashellu snad nezbavíme :p
Pro změnu Adai jej udělalo s M390 za neskutečných 187USD :-q 61,5 HRC zní dobře, ale stejně s tím nikdo nic tvrdého řezat nebude a kdoví, kolik tych "HR-céček" to má ve skutečnosti ;)
Přílohy
snap465.jpg
snap466.jpg

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Full steel Shiro

Příspěvek od G36 »

Toto už prehnali :ymsick:
Přílohy
HTB1B5E9JpXXXXaCXXXXq6xXFXXXr.jpg

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Ani jsem to sem nedával. Zrovna tohle je dle mě nejlepší verze, jakou autor nože vyrobil, a zničit veškeré její kouzlo 20-ti dolarovou napodobeninou je opravdu už příliš =;
Měli by mít kluci při tom klonování trochu soudnosti....

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Shirogorov Dark (Temnyj)

Příspěvek od Weiny »

Ani jsem to nepostřehl, bratři Shirogorovovi začali vyrábět další verze svého Shira, u které už se ovšem základní předlohy přestávají držet, je to spíš Dmitry Sinkevich prohlý design...
Jeden z nich se jmenuje "Temnyj" a číňani zareagovali velmi rychle s podařeným klonem za 70USD, v D2 se 147g :ymapplause:
snap011.jpg
snap012.jpg
snap013.jpg
Zde je origoš z nové galerie, která vznikla, další klony čekám v karbonu :ymsmug:
Za povšimnutí stojí fešný "ocásek" s destičkou s logem medvídka :-bd :
original Temnyj.jpg
Fotka rozborky, 25dílů, ale koukám tohle je verze bez flipperu a ložisek, na podložkách, což někdo preferuje...
Temnyj na podložkách.jpg
A vsadím se, že se brzy setkáme i s klonem nože s dobře drsným názvem, Russian Dr. Death 8-}
snap015.jpg
Celá krásná sbírka všech verzí (toho času s 202 fotkami) je zde:
Dmitry k tomuto tvaru nože inklinuje koukám už od pradávna, viz 3 roky starý příspěvek "Ládi" Tylera :ymsmug:

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Temnyj

Příspěvek od G36 »

Už viem,čo dostanem na Vianoce :-bd
Len počkáme na verziu s karbónom a krajším klipom-že :D

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Má podložky :-bd
Nemá vložku lineru s tvrdokovu :-q
Přílohy
HTB1LlL6JFXXXXawXpXXq6xXFXXXJ.jpg
HTB1sLrYJFXXXXaUXFXXq6xXFXXXl.jpg

caul
Příspěvky: 64
Registrován: 11 čer 2015, 18:22
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od caul »

G36 píše:Má podložky :-bd
Nemá vložku lineru s tvrdokovu :-q

Na liner lock se ta ocelová vložka ani nedává ne ? Nebo spíš jsem ji ještě nikde neviděl. A nebo sem nejspíš ještě neviděl titanovej linerlock :) Každopádně nožík celkem pěknej, hlavně tvarem čepele. Ale ta obludnost kolem čepu co vypadá jak kolo od traktoru, to cely zabíjí :ymsick:

caul
Příspěvky: 64
Registrován: 11 čer 2015, 18:22
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od caul »

Weiny píše: Pro změnu Adai jej udělalo s M390 za neskutečných 187USD
Tohle asi moc bestseller nebude. Po cca týdnu nula objednaných kousků. Kombinace ujetě vysoké ceny a pro většinu lidí nemožnosti ověřit si, že ocel je ve skutečnosti opravdu M390, zvlášť když jsou čínani známí tím, že na čepel dají cokoli jen aby prodali. A i kdyby to M390 byla, tak dát kolem 4,5 litru za nůž, kterej je vlastně kopie, je úlet. Já měl vždy za to, že tyhle kosmický oceli jako vanadis nebo m390 a buhví co ještě , vyžadujou taky odpovídající vybavení, na to aby byly správně zpracovány. A když někdy vidím ty fotky, kterými se prodejci chlubí, jakože taky maj vlastní fabriku... :), tak si říkam, že takhle to prostě nemůže fungovat. A nepomůže tomu ani to jejich 100 % true, you can test....

Uživatelský avatar
Ksakru
Příspěvky: 169
Registrován: 08 říj 2015, 10:50
Bydliště: Třetí planeta od slunce
Poděkoval: 49×
Má poděkování: 40×

Příspěvek od Ksakru »

Je tam akce ještě den za 117 $
Je to ted i na mě dost ale pořád přemýšlím že ho vemu :)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Shiro F3 karbon

Příspěvek od Weiny »

Musím se usmívat, jak jsi bez naší "rodiny" vydržel tak dlouho :D
Evidentně potřebuješ nasměrovat a pošťouchnout, přesně k tomu podobné fóra jsou ;)
Mám Shiráků pěknou flotilu a myslím aj stačilo, no pokud prahneš po karbonu a máš ten správný zápal, klidně tu F3 vezmi.
Jukni nejdřív na galerii origošů.
Někdo preferuje čistou linii a chce čepel holou, obyčejnou. Mě jedna taková stačí (karbonový modrák), takže hledám s výbrusem a drážkami, které již tak strohou čepel ozvláštní, a nejkrásnější linie mi přijde tato:
snap022.jpg
No pokud jsi smířen s jednoduchostí a žel docela neefektivní tlustou fazetkou, klidně ten kousek ve slevě vezmi (tenčí dělá v současnosti jen Kevin a to ještě občas). Všichni tu po něm toužíme, jen se o všechny ty verze koukám musíme podělit, protože všeho moc škodí L-) ;;)

Odpovědět