Shirogorov

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Tak si ma s tým "Darkom"predbehol :ymblushing:
Akurát som sťahoval fotky... :ymsmug:
A páči sa mi zase o trochu viac :))

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

vánoční fotka

Příspěvek od Weiny »

Tohle prostě musím, i když mám podezření, že je to jen počítačem ;)
snap1.jpg
Tohle už je realita, Hatiny se sešly :D
snap2.jpg
PS: Konečně šroubečky správným směrem :ymapplause:

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

HATI s35vn

Příspěvek od G36 »

HTB17hyzLpXXXXbFXFXXq6xXFXXXR[1].jpg
A zas máme dilemu :D :((
Přílohy
HTB121SLLpXXXXXKXpXXq6xXFXXXk[1].jpg

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

To teda máme, cena dobrá. Líbila se mi už minulá verze, zvlášť váha :-bd A tyhle ložiska choděj jedna báseň...

Kuliocko
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2015, 11:29
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Hati S35VN

Příspěvek od Kuliocko »

No to je nadělení :) mám jen obavy, jestli je to opravdu S35VN a nejen nápis na původní čepeli D2 :D .
$115:
S35.jpg

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

U některých prodejců se celkom nebojím a S35VN bych jim věřil...koneckonců není tak drahá a je k vidění i na nožích pod $90 (CH!). V porovnáním s Kevinovýma Shirákama je tohle velmi zajímavá nabídka.
Když už ovšem porovnávat, tak se vším co je k dispozici. A tady bych byl na vážkách, protože prakticky identický Green Thorn Hati CF z D2 je za $70 (byť teď nedostupný, asi pracovali na téhle verzi), skoro $50 nárůst mi tu ocel dost těžko ospravedlní.
Škoda že nedělají i verzi v 9Cr18MoV, ta by snesla i zajímavější povrchovky (jako extra jemný satin), v reálném provozu je to velmi slušná ocel a nestála by o moc navíc oproti D2. Navíc je to nerez.
Já to v nejbližší době vidím na GT Hati G-10 orange, kterou si poupravuju do černo-oranžového schématu (dlc...) :-)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

Čekal jsem na něčí odpověď a dobře jsem udělal, pod Tu tvou bych se mohl podepsat ;)
Podobný problém mám vlastně i s Green thornem (Temnyj), jelikož se už pár měsíců dělá s G10 a D2 za velmi pěknou cenu kolem $65. Pořád jsem mu odolával, že si počkám na CF verzi, jenže k ní připrdli S35VN a cena je najednou víc než dvojnásobná, proč? Takhle to dělat nejde, stejně s tím nebudu nic krájet, tak se to nevyplatí.
Tady ta Hatina to samé, navíc je stejná jako předešlá, není co vylepšit, a ta nízká váha (115g) už je pro mě na škodu, nemám pocit nože v ruce :-?
Kdyby se raději soustředili na úpravu stonewash, či udělali zrcadlo, v galerii Shirogorova je tolik inspirace pro úpravu těchto skvostných nožů, no oni nám jen mění materiál čepele... Dvojtý výbrus Ledokola nedokázal nikdo.
Jsem vlastně zvědav, kam to půjde dál, poslední dobou mám pocit, že co měli to dali B-)

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Hlavně u Kevina se obávám, že už se toho moc nedočkáme. Jede si jen svoje Venomy, s replikama asi skončil(což ho sice ctí, ale nás netěší) :(

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Já bych řekl, že tohle je otázka brandingu, značka Kevin John prostě přechází do jakés takés oficiality s Venomy, chce je prodávat na ruských shopech jako je CustomKnifeFactory, tak si to nemíní rozházet. Což se teda docela divím, že pořád dělá Shiráky, protože CKF distribuuje i Shirogorov (že by přivírali oči nad svým výrobcem komponent?)
Každopádně jsem celkom přesvědčen, že výrobce produkující nože Kevin John v současné době dělá i jiné hi-end značky. Mé podezření je na Vespě, protože má stejnou úroveň zpracování, stejnou taštičku na nůž i ubrousek se stejnou technologií vytlačení loga, dělají neznačené nože a dělají různé modely (KJ nedělá Neon, Vespa jiné Shira atd). A z výroby jsou naprosto stejně pitomě broušené na nějakých 45°:D
Takže Kevin John nekončí, jen ho budem kupovat pod jiným jménem, Vespa, nebo Fule. Nebo Green Thorn, i když to bude asi někdo jinej, na KJ je to příliš levné a přesto extra kvalitní :D

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

TABARGAN

Příspěvek od G36 »

V piatich farbách :D
Přílohy
Wild-boar-produce-tabargan-95-D2-blade-G10-handle-quality-folding-tactical-knife-top-EDC-tool.jpg

Odpovědět