Jufule Knife Factory Store

Zavírací nože, zavíráky
caul
Příspěvky: 64
Registrován: 11 čer 2015, 18:22
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od caul »

Přesně tak, já neříkám že to je špatnej nůž, jen mě prostě přijdou všechny verze stejný, lišící se maximálně tvarem vlnek na střence nebo materiálem střenek. Není to tak dávno, kdy si upozorňoval na to že ta "celotitanová Hatina" není hatina, ale přece jasná F95 .. nebo tak něco .. :) Čímž chci říct, že ses tu jeden z mála, kdo ty verze od sebe rozpozná, páč je to fakt vše na jedno brdo :)

Pokud se bavíme o fake nožích z aliexpresu, tak to shirogorov kult možná je. Mezi origošema se ale sebenze v "popularitě" mezi uživateli a možná i nějaké praktičnosti (přece jen ten tvar čepele u Shira mě nepřijde jako ňáká výhra - je to takovy bodlo )nemůže rovnat :)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Můžeme taky vlákno Shirogorov uzamknout :-)

Příspěvek od Weiny »

Když je to takové bodlo a všecky na jedno brdo, proč sis už 3 pořídil :-?? Že by zmanipulování fórem? ;))
Je spousta jiných nožů, co jsou na jedno brdo, a lidi je sbírají jako paka. Kdyby sis takto posteskl třeba u Sebenz, nebo u Hindererů, ani nepípnu. Přes tyhle dva jsem se ale prokousal ke Shirům a jen u nich vidím kouzlo osobnosti nože s hromadou podverzí a úprav čepele. Z těch deseti co mám je každý úplně jiný, to jsem nakonec vynechal Ledokol, Kevin s ním přišel po funuse.
Proti dvěma zmiňovaným nožům má Shiro obří handicap, nepochází z USA a je na světě jen několik let, jinak by je smetl všechny. Tvar je věcí názoru, taky se mi nelíbil, no dostal mě jako celek. Malé Neony jsou to nejkrásnější, co mezi drobnými noži pod 20cm vzniklo. A neomrzí se. Malý Hinderer už nechápu, o pidi Sébkách ani nemluvím. Shiráci mi vlastně ušetřili spoustu peněz, protože se mi za ostatní nože nechce utrácet ;)

Hlavně se už nejmíň rok usilovně zabývám jinou otázkou, k čemu je vůbec dobré sbírat nože, celkově 8-}

Je to přiblblá závislost na hromadění kusů oceli a dokud tu o tom plkáme a denně checkujeme ali a dhg, tak v tom zdatně lítáme :))

Odpovědět