Flipping tanto

Zavírací nože, zavíráky
Odpovědět
Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Flipping tanto

Příspěvek od G36 »

Trochu času pred obedom tak nejaké dojmy a pojmy :))
Urobil som si znova radosť na tie isté narodeniny =)) a k Jeansu som objednal kámoša,aj preto že tanto čepeľ ešte nemám :p
Došiel za cca 12 dní v peknom puzdierku so zipsom a plastovou karabínkou a s nápisom Lovocoo.
Nezabudli pribaliť aj nástroj na rozobranie,keďže má špecifické skrutky,na ktoré sa pri troche opatrnosti dá použiť aj plochý skrutkovač B-)
Prvý dojem -super,krásne frézovanie na rúčke (oproti drahšej verzii kde je hladká ;-) )perfektne flipuje,zatvára sa vlastnou váhou,zámok zapadá tak do 1/5 a ani sa nehne a ani nebol veľmi od oleja ako je dobrým zvykom :((
O pár dní som však dostal chuť pozrieť sa mu na črevá :D a tu nastal maličký problémik X(
Kým hlavná skrutka išla ako po masle,tá menšia na klipe sa ani nehla :-o ,skúšal som to kým som nezničil spešl nástroj a aj hlavu skrutky X(
Tak som sa odhodlal napísať do výroby,či to náhodou nezavarili argonom alebo tak niečo :((
Na druhý deň prišla odpoveď,že bolo použité lepidlo do závitu a musím to povoľovať za tepla.Ale že zničený nástroj aj skrutku mi už aj posiela ;;)
A hneď aj sledovacie číslo HK post!!!!! B-) Takže čakám a dovtedy mám čas vymyslieť nejakú úpravu :D
Ešte jeden neblahý postreh,kým Jeans má nad fazetkou tak 0,35-0,38 mm a reže jak britva,u Tanto je to dvojnásobok a bude asi musieť podstúpiť odtučňovaciu kúru :-\
Na záver asi toľko,že to po menších kozmetických úpravach bude rovnaký krásavec ako Jeans,ktorý ich nepotrebuje!A možno bude ešte krajší :D
SAM_3221.JPG
A pozor na guličku držiacu klip,mne spadla L-)
Přílohy
SAM_3230.JPG
SAM_3231.JPG
SAM_3232.JPG
SAM_3233.JPG
SAM_3234.JPG
SAM_3219.JPG
SAM_3222.JPG
SAM_3225.JPG
SAM_3226.JPG

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Flipping tanto

Příspěvek od Weiny »

Díky za recenzi!
Nůž vypadá skvostně, jak vzor střenek, tak čepel a její stonewash, no a opět hi-end ložiska :ymapplause:
Jen trošku nechápu, že jsi šel na silu, já už to jejich lepidlo poznám při prvním pokusu a hned s ním šupajdím na pár minut do trouby :D
A překvapil mě, že Ti posílá nový screwdriver, to se málo vidí, kluci si nás snad začínají hýčkat :-BD

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Flipping tanto

Příspěvek od G36 »

Nová skrutka aj kľúč :D
Za cca týždeň :)) Samozrejme zdarma a bez poštovného =))
Tak takýto servis by som prial všetkým nožomilom B-)
SAM_3253.JPG

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Flipping tanto

Příspěvek od G36 »

Nová skrutka namontovaná,lepidlo zo závitov von :(( a už keď bol rozložený.... :D
SAM_3260.JPG
SAM_3255.JPG
SAM_3256.JPG
SAM_3257.JPG
SAM_3258.JPG
SAM_3259.JPG

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Flipping tanto

Příspěvek od Weiny »

Krásný nůž, krásné fotky, normálně jsi mě nahlodal :D
Akorát bys mi ho musel přesně tak obarvit :-BD
Jestli budeš někdy prodávat, dej vědět B-)

Odpovědět