Nože Ganzo

Obecný pokec o nožích a všem co Vás baví
Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

knife

Příspěvek od Weiny »

Pravdu díš #:-s
Taktéž jsem tak nedávno pár vláken proletěl a cítil to z toho, a samozřejmě nejen z fóra Ganzo. Plká tam celý národ a kdokoli má nůž (kdo nemá), může se tam předvádět. Samozřejmě díky množství příspěvků se tam najde mnoho dobrých rad, mouder, i lidí, nožířů, fandů co nože tuní a rádi pomohou.
Ale člověk se musí protlouct tunou plevele a egoismu, který ho akorát tak znechutí.
A prodej v bazarové sekci? Zakázáno smlouvat, přispívat, vlastně vše, jen aby mohli donekonečna nepotřebné kudly nabízet. Je to asi jediná sekce co občas prolítnu, i tak se ale musím usmívat, tohle by mě opravdu vážně bavilo, koupit kudlu za desítku a až se ohledí, měsíce ji prodávat. A to i kolikrát silně opotřebenou, ošuchanou, po pěti majitelích...
Škoda jen, že i Čína přešla na produkci nožů kolem 300USD, už zůstaneme asi opravdu jen u teorie ;))
Ganzo jsou pěkné EDC-čka, nechápu ty ceny, skvělý poměr cena výkon. Dražší nože než kolem pětikila bych se stejně bál používat, mrzely by mě zářezy na pažbě B-)

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Četl jsem to tam, je to smutné. Bývávalo to ještě horší, díky tomu vzniklo ve spolupráci s Weinym tohle fórum.

dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dandax »

Můžu být jenom rád, že jsem to nezažil, mam na 'elitářský' omezence alergii... ale tak to je v kazdym lidskym davu, ne jenom nozomilskym, nebo středoevropským.
Děkujem za azyl kluci :-D
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

madma
Příspěvky: 4
Registrován: 29 led 2017, 17:27
Poděkoval:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od madma »

Tak protože objednaná G742 z GearBest http://www.gearbest.com/pocket-knives-a ... 58189.html pořád ještě nedorazila a absťáček už byl veliký, objednal jsem nakonec na ganzoknife.cz Ganzo G722.
Jednak kvůli tomu, že vyhlédnuté G720 už nebylo v akční nabídce a taky jsem po zdejší diskuzi malinko zaváhal kvůli axislocku.
Nechal jsem si od majitele ganzoknife.cz i poradit (mimochodem prima pokec) a fakt musím říct, že ta G722 je povedený nožík. Framelock je sice trochu na fest, ale počítám, že se odhodí. Nůž na každodenní práci, kartony, kabely, plastové pásky, dřevo... Člověk se nemusí bát zabrat a kdyby to náhodou kudla nevydržela, za ty prachy mě to trápit určitě nebude. Při běžném použití ale budete hranice odolnosti nože hledat těžko...

Teď se rychtuju na Real Steel M21 :-)
Přílohy
Ganzo G722
Ganzo G722
Ganzo G722
Ganzo G722

Odpovědět