Úpravy a tuning nožů

Obecný pokec o nožích a všem co Vás baví
Odpovědět
dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od dandax »

Ahoj, hledal jsem tu - ikdyz se priznam, ne tak peclive, jelikoz bych si toho nejspis uz nekdy driv vsiml - nejakou dokumentaci jakym zpusobem podlepujete podlozky. Nekolikrat to tu bylo receno, ale nikdy jsem nevidel obrazek.
Ikdyz proces sam o sobe obsahuje 'know how', urcite to nebude jen tak a rada bude nasnade. Prosim, hodte to sem nekdo idealne i s par tipama.
Dekuji :)
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Úprava vycentrování nože

Příspěvek od Weiny »

Nevím jestli správně rozumím, ale snad myslíš řešení špatně vycentrovaného nože, o kterém jsem psal ve vláknu Dmitry Sinkevich?
Použil jsem fotku nože bez podložek, kde by to nešlo, že jo, no mě se na několika ložisko/podložkových nožích osvědčilo polepit střenku elektroizol. páskou dle vyznačených míst na fotce, vždy do kříže. Asi by bylo řešení nalepit to místo střenky na podložku, ale já raději střenku, aby nebylo riziko pootočení ;-)
Většinou stačí jen jedna (začnu tou co se sundá první), u větších nožů (Socom) příp. obě, v extrému dát vrstvy pásky dvě. Zaříznout přesně odlamovacím nožíkem.
Shirogorov 95 blue.jpg
EPcerna_elektroizolacni_paska.jpg

dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Úprava vycentrování nože

Příspěvek od dandax »

Wow, díky. Ještě ze sem se zeptal, představoval jsem si to totiz úplně jinak :-D.
Jinak jo, slo mi o vycentrovani nozu s podložkama, doted jsem myslel ze udelas z pásky cely kolečko a podlepis tak celou podložku. Díky moc
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Powerslave
Příspěvky: 42
Registrován: 19 led 2017, 05:53
Poděkoval:
Má poděkování: 21×
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Powerslave »

Trochu jsem předělal Carsona.
Akorát to nejde pořádně vyfotit naživo vypadá o něco málo líp.
Obrázek
Omluvte Mou Gramatiku

Erunamo
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2017, 15:09
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Erunamo »

Zdravim,
shanim nekoho kdo by mi predelal moje Spyderco Tenacious. Ctel bych na vsech kovovych dilech Acid Stonewash a nove strenky z G10 (viz obrazek) kde by Punisher byl cerny a zbytek v coyote. Nasel by se nekdo, kdo by se toho zhostil?
Přílohy
NS39aAd.jpg

Uživatelský avatar
Ksakru
Příspěvky: 169
Registrován: 08 říj 2015, 10:50
Bydliště: Třetí planeta od slunce
Poděkoval: 49×
Má poděkování: 40×

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Ksakru »

Acid mi dělal Adam - Frogstar .. a střenky by udělal Vojta alias MydlinkaTM .. ( lidé z knife )
jestli nevíš o kom je řeč napiš mi .. .

dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od dandax »

Tak udělat si acid muze člověk snadno i sám
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Erunamo
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2017, 15:09
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Erunamo »

Jj acid si klidně udělám i sám. Jde mi primárně o ty střenky. NA ty v domácích podmínkách bez dílny určitě nemám a chtěl bych, aby to vypadalo pořádně.

dandax
Příspěvky: 64
Registrován: 11 led 2017, 17:44
Poděkoval:
Má poděkování:
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od dandax »

treba se ti na nej vejde i tenhle clip :D
https://www.aliexpress.com/item/Diy-Kni ... 97441.html
''I Felt Like Destroying Something Beautiful''

Drat
Příspěvky: 11
Registrován: 15 lis 2016, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Drat »

Ahoj, mam nekolik nozu a u skoro zadneho z nich se mi nelibi klip. Chtel bych na nich mit idealne deep carry klipy. Nevite o nejakym webu, kde by se delaly deep carry klipy co by sedely na noze ruzmych znacek? Primarne teda Gamza nebo Sanrenmu A pokud nic takoveho neni, tak bych aspon rad zmatnil jejich povrch, protoze skoro vsechny jsou leskle stribrne. Stacilo by je vzit smirkovym papirem aby byly jednolite matne? Nebo spis nejakou chemii? Anebo je stonewash jedina varianta? A pokud stonewash, tak s olejem nebo nasucho? Sorry za naloz otazek ale chtel bych v tom mit jasno a nikdy jsem nic takovyho nedelal :-)

Odpovědět