Úpravy a tuning nožů

Obecný pokec o nožích a všem co Vás baví
Odpovědět
Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »


Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Kevin John Hinderer 3"

Příspěvek od Theraphosa »

Weiny asi řekne, že jsem designový barbar a možná i uroní slzu, ten nůž byl původně jeho :-\ Částečně jsem odmodřil framelock střenku Kevinova malého Hinderera alá ZT0392, druhou jsem nechal v původním provedení. Weiny, omlouvám se, ale té modré tam bylo na mně moc a byla lesklá. Každý otisk prstu byl znát a barvil se do fialova. Navíc se anodizace(jestli to anodizace byla) poměrně rychle začala ošoupávat o kalhoty. Vzal jsem to velmi jemnou pastou na leštění chrómu, šlo to dolů velmi snadno. S výsledkem jsem spokojen, líbí se mi to ;)

původní stav:
hinderer_puvodni.JPG
po zásahu:
Přílohy
hinderer01.jpg
hinderer02.jpg
hinderer03.jpg
hinderer04.jpg

Uživatelský avatar
McBarbar
Příspěvky: 178
Registrován: 22 kvě 2015, 16:21
Poděkoval: 13×
Má poděkování: 28×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McBarbar »

Za mě dobrý, líbí se mi to tak víc ;)

Uživatelský avatar
Weiny
Site Admin
Příspěvky: 606
Registrován: 17 úno 2015, 13:22
Bydliště: Morava
Poděkoval: 105×
Má poděkování: 99×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Weiny »

No jestli uroním slzu, tak to bude po odstavení tohoto fóra :( McBarbar by to tu měl se svými obřími znalostmi snad všech nožů co se kde šustly konečně pořádně převzít, jinak to nevidím ;)

A Hinderer - za mě samozřejmě taky dobrý :-bd Ty máš silichrom, já pastu na sklíčka mobilů a koukám leštíme s tím oba zdatně nože :))
Já Ti s ní zase přeletěl čepel před odesláním, udělal jsem to nakonec i u všech kuchyňáků, všechno to postupně matní. A ta druhá fotka zespod je ta nej, jaká se Ti povedla (až na tu ušmudlanou čepel :D ). Tento nožík je umění správně nasvítit, mě se to tak nikdy nepovedlo :ymapplause:

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Taky čepel svítila, když dorazil :-bd Fotka se povedla, hlavně jsem konečně našel aplikaci, která dobře fotí - Open Camera ;)

Drat
Příspěvky: 11
Registrován: 15 lis 2016, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Drat »

Ahoj, obracim se na vas pro radu. Dnes jsem si nechaval prebrousit noze a u jednoho brusici ujela ruka kdyz ho obtahoval na filcu a vylestil i kus cepele okolo fazety, coz mi neskutecne vadi. Myslite ze se to ztrati pouzivanim nebo ne? A jestli ne, muzu to nejak vratit do puvodniho stavu? Nebo aspon do nejaky jednolity vrstvy bez lesklejsich mist? Treba hodne jemnym smirkem?Obrázek

Uživatelský avatar
Theraphosa
Moderátor
Příspěvky: 578
Registrován: 10 úno 2015, 17:33
Poděkoval: 193×
Má poděkování: 42×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Theraphosa »

Používáním se to ztratí těžko. To bude chtít přeleštit komplet celou čepel a pak třeba stonewash. Ale G36 nebo McBarbar ti určitě poradí lépe.

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Drat píše:Muzu to nejak vratit do puvodniho stavu?
Ja by som sa na to vy....l,je to nôž na robotu :-bd
Alebo 400ku šmirgel na kus preglejky a ťahať celou plochou čepele od chrbta k fazete-a máš nový satén ;)
Ale možno Ti odíde ten pavúk :ymblushing: ,keď je veľmi plytko.
A leštiť fazetu na filcovom kotúči :(( ,to si rovno urob skandi =))

Drat
Příspěvky: 11
Registrován: 15 lis 2016, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Úpravy a tuning nožů

Příspěvek od Drat »

Asi to tak dopadne. Jeste mi nekdo doporucoval tou drsnou stranou houbicky. Radsi budu bez pavouka nez s timhle :-) v nejhorsim cokoliv zachrani stonewash :-)

Uživatelský avatar
G36
Příspěvky: 475
Registrován: 23 srp 2015, 20:44
Poděkoval: 43×
Má poděkování: 165×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od G36 »

Môžeš to skúsiť aj tým,ale určite odtrhni to drsné a prilep to na niečo tvdé a pevné!
A ťahať len jedným smerom ;) inak to bude také počmárané :p

Odpovědět